Emergas team


Lejla Mundzic
VD, grundare

Email: lejla.mundzic@emerga.se
Telefon: +46 (0) 736-170269

Lejla är en hejare på yoga, designar egna smycken och kan berätta en hel del om manukahonung.
Trivia
Email
Elisabeth Abiri
Senior Advisor, delägare
Email: elisabeth.abiri@emerga.se
Telefon: +46 (0) 762-107889

Läs mer om Elisabeth
Email
Hanna Sköld
Konsult
Email: hanna.skold@emerga.se
Telefon: +46 (0) 70-863 53 25 

Läs mer om Hanna
Email
Nathalie Tapper
Konsult
Email: nathalie.tapper@emerga.se
Telefon: +46 (0) 704-006131

Läs mer om Nathalie
Email
Camilla Ingemarson
Konsult
Email: camilla.ingemarson@emerga.se
Telefon: +46 (0) 070 - 414 95 09

Läs mer om Camilla
Sara Abiri
Konsult
Email: sara.abiri@emerga.se
Telefon: +46 (0) 70-869 0230

Läs mer om Sara
Email
Cornelia Gustafsson
Konsult
Email: cornelia.gustafsson@emerga.se
Telefon: +46 (0) 70-1413870

Läs mer om Cornelia
Lisa Rudolfsson
Konsult

Email: lisa.rudolfsson@emerga.se 
Telefon:

 

Carolin Holmblad
Konsult
Maja
Glädjespridare